Strona Neuropsychologia.net tworzona jest przez specjalistów dla specjalistów i służy wzajemnej wymianie informacji. Przywiązujemy ogromne znaczenie do ochrony prywatności powierzonych przez Was danych. Poniższy dokument zawiera zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania tych danych.

Na wstępie musimy zaznaczyć: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) z przyjemnością informujemy, iż

1) administratorem Twoich danych osobowych jest zespół Neuropsychologia.net czyli my,

2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia zalogowania się na forum poświęconego neuropsychologii, pobrania darmowych materiałów umieszczonych w naszym systemie oraz o ile wyrażono osobną zgodę – do otrzymywania od nas newslettera - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więc tylko do tego, na co wyraziłeś/łaś wyraźną zgodę,

3) odbiorcami Twoich danych osobowych będziemy my,

4) Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia- jak zażądasz, usuniemy. Żądanie usunięcia danych skieruj do nas poprzez formularz kontaktowy na stronie, zareagujemy natychmiast.

5) posiadasz prawo do żądania od administratora (nas) dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,

6) masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jeśli odmówisz, nie będziemy mieli możliwości udostępnienia dla Ciebie funkcjonalności strony.

 

1. Jakie dane o Tobie zbieramy?
Podczas rejestracji, która jest niezbędna do pełnego korzystania z naszych usług, zbieramy dane takie jak email, login i hasło, możesz, choć nie musisz podać imię, nazwisko.

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp. Dane te zbierane są za pośrednictwem oprogramowania analitycznego Google Analytics.

Kontaktując się z naszą firma poprzez formularz kontaktowy niezbędne będzie podanie adresu email.

2. W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
Zespół neuropsychologia.net taktuje Wasze prawo do prywatności jako sprawę nadrzędną, zatem dane osobowe nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wszystkie dane osobowe przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego i międzynarodowego, w zgodzie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa, jeżeli chcesz korzystać z funckjonalności strony: dostępu do forum, systemu plików z darmowymi materiałami oraz opcjonalnego zapisania się do newslettera.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, do personalizacji zawartości naszych stron internetowych bądź do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej. Dane te zbierane są anonimowo.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Możemy kontaktować się z Tobą w celu potwierdzenia, że informacje, które gromadzimy w naszej ewidencji są nadal aktualne oraz w celu uzupełnienia Twojego profilu o dodatkowe informacje.

Magazynowane przez nas dane mogą posłużyć do sporządzania statystyk wewnątrzfirmowych. Informacje te możemy wykorzystywać dla celów marketingowych oraz w zakresie dalszej działalności i rozwoju firmy.

W wyjątkowych sytuacjach Twoje dane mogą zostać przekazane powołanym do uzyskiwania takich informacji organom państwowym.

3. W jaki sposób kontaktujemy się z Tobą?

Sporadycznie możemy informować Ciebie o nowościach.

4. Czy możesz zmieniać swoje dane osobowe ?
Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Twoje Dane, możesz wprowadzać zmiany lub usuwać swoje dane osobowe zbierane w trakcie rejestracji i używane do zalogowania się.

5. W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe ?
Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób niepowołanych.

6. Zmiany naszej polityki prywatności
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

7. Akceptacja warunków
Wszyscy nasi użytkownicy zobligowani są do zapoznania się i stosowania zasad zgodnych z niniejszą polityką.

8. Kontakt z Nami
Wszelkie zapytania, uwagi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego na stronie.

 


facebook_page_plugin